کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل

 

در صورتی که به کارشناسی خودرو در محل نیاز دارید کافی است با شماره 02128428460 تماس بگیرید.

کارشناسان کار آزموده در کمتر از 30 دقیقه خود را به محل مورد نظر خواهند رساند.
در فرآیند کارشناسی خودرو تمام قسمت های خودرو مورد بررسی قرار می گیرد مانند :

  • کارشناسی بدنه ،شاسی و رنگ خودرو
  • کارشناسی فنی موتور،گیربکس و…
  • بررسی کیلومتر کارکرد خودرو
  • نصب دیاگ تخصصی،خواندن کدهای خطا و…
  • تست رانندگی،بررسی جلوبندی،سیستم تعلیق و…
  • ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی شده.
  • قیمت گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی شده.
  • حضور در محل 30 دقیقه بعد از تماس. 

 

کارشناسی خودرو در محل

ضرورت استفاده از کارشناسی خودرو

خودروهای دست دوم زیادی در بازار وجود دارند که از نظر ظاهری بسیار خوب و سالم به نظر می رسند، گاهی اوقات خرید آنها می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

به همین دلیل وجود یک کارشناس می تواند کمک زیادی به شما در هنگام خرید بکند. چرا که ممکن است شما بسیاری از مشکلات ماشین را متوجه نشوید و یا صاحب خودرو آنها را دست کاری کرده باشد پس در نتیجه وجود یک کارشناس برای کارشناسی خودرو آن هم در محل حضور خودرو الزامی است.

نحوه درخواست کارشناسی خودرو در محل

پیشنهاد ما این است که ابتدا خودتان خودرو از نظر ظاهری و در حد توانتان بررسی نمایید و عیوب بصری مثل خط و خش و سایر موارد را بررسی کنید.

دوری اطراف خودرو بزنید و یکنواختی رنگ بدنه را بررسی نمایید.در صورتی که کدری و یا موج بر روی بدنه خودرو مشاهده کردید احتمال رنگ داشتن بدنه خودرو وجود دارد.

برای بررسی بیشتر می توانید درب موتور یا کاپوت را بالا بزنید و ظاهر موتور خودرو را نیز بررسی کنید.این بررسی می تواند شامل نشتی روغن از موتور خودرو باشد یا اینکه ببینید جای آچار خوردگی بر سر سیلندر وجود دارد یا خیر!!

در صورتی که خودرو را بررسی ظاهری کردید و مورد پسندتان واقع شد می توانید با ما تماس بگیرید تا خودرو را بصورت تخصصی مورد کارشناسی قرار دهیم.

برای درخواست کارشناسی خودرو در محل می توانید از طریق صفحه درخواست کارشناس این کار را انجام دهید.

 

کارشناسی خودرو در محل

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟این هزینه شامل چه مواردی است؟

کارشناسی خودرو در محل شامل فرآیند چندگانه ای است.مطابق با همین مراحل انجام کار هزینه ها دسته بندی میگردد.

سوال دیگری که پیش می آید این است که آیا هزینه کارشناسی خودروهای مختلف متفاوت است؟ در جواب باید بگوییم بله. علت این تفاوت در هزینه کارشناسی خودرو زمان و دیاگی است که صرف درخواست می گردد. همچنین تعهد ما با توجه به قیمت خودرو متفاوت است.

مدت زمانی که برای کارشناسی یک خودروی ساده صرف می گردد با یک خودروی گران قیمت  متفاوت است.یک خودروی ساده بسیاری از آپشن ها و یونیت هایی که یک خودروی گران قیمت دارد را شامل نمی گردد. همان طور که هزینه کارشناسی خودرو دست دوم با دیگر خودروها متفاوت است.

برای مشاهده قیمت کارشناسی یک خودروی مدنظرتان می توانید به صفحه تعرفه های کارشناسی خودرو رجوع کنید و با انتخاب فیلدهای مورد نظر هزینه را مشاهده کنید.

گزارش کتبی کارشناسی خودرو در محل

 

کارشناس خودرو مجموعه ما در محل شما حاضر می شود وضعیت خودرو را از نظر آپشن ، فنی ، بدنه و کارکرد بررسی نموده و تمام موارد را بر روی برگه رسمی کارشناسی خودروی مد نظر شما درج خواهد نمود.

چه مواردی در مجموعه کارشناسی خودرو ما بررسی می شود؟

مواردی شامل : چکاپ کامل بدنه ، مانند رنگ شدگی ، تعویض شدگی و صدمات وارده به قطعاتی چون شاسی ها ، گلگیرها ، سپرها و غیره است و وضعیت فنی خودرو مورد بررسی قرار می گیرد تا صحت عملکرد قطعات حیاتی مانند موتور ، گیربکس ، سنسور ها و … تایید شود .

تست رانندگی کمک می کند تا وضعیت کمک فنرها ، پلوس ، صفحات و جلو بندی خودرو مورد آزمایش قرار بگیرد.

قیمت خودرو هم در صورت تمایل مشتری تخمین زده می شود.

کارشناسی خودرو در محل با ابزارهای تخصصی

 

کارشناسان مجموعه ما با دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال(الکومتر)وضعیت رنگ شدگی بدنه را بررسی می کنند.همچنین با بهره گیری از تجربیات کارشناسی خودرو که در طی سالیان کسب نموده اند تمامی قسمت های خودرو را مورد بررسی چشمی نیز قرار می دهند.

دستگاه دیاگ هم برای تشخیص وضعیت کارکرد موتور،گیربکس اتوماتیک و سایر یونیت های مورد استفاده در خودرو بکار گرفته می شود.

تجربه کارشناس خودرو بسیار حائز اهمیت است .

اگر خودرو مورد نظر خود را از نظر ظاهری پسند کردید با ما تماس بگیرید تا در عرض نیم ساعت کارشناس خودرو در محل مورد درخواست شما حضور یابد و خودرو را مورد بررسی قرار دهد.

کارشناسی کیلومتر کارکرد خودرو

 

البته اگر صادقانه بیان کنیم تشخیص کیلومتر کارکرد خودرو به طور قطعی صحیح نیست و می تواند در یک بازه نزدیک به کارکرد واقعی خودرو باشد. دیاگ می تواند کیلومتر ثبت شده در ایسیو و پشت آمپر را بخواند ولی این مقادیر قابل تغییر می باشد و این تغییرات تنها به کمک یک کارشناس حرفه ای قابل تشخیص است.

کارشناسان ما متخصص و مجرب هستند و با استفاده از تجربه خود و آزمایش چند پارامتر می توانند متوجه کم کردن کیلومتر کارکرد خودرو بشوند.

آیا برگه تاییدیه کارشناسی به خریدار خودرو داده می شود؟

بله،کارشناسان مجموعه ما بعد از فرآیند کارشناسی به خریدار خودرو برگه ای خواهد داد که بالغ بر دویست آیتم مورد کارشناسی شده ی خودرو است.

بررسی ظاهری پیش از درخواست کارشناس

 

به چند نکته در مورد این که خودرو ارزش کارشناسی کردن دارد یا خیر توجه کنید :

بعد از اینکه با فروشنده تماس گرفتید از او بخواهید صحت حرف های خود را تایید کند و با او عهد کنید که اگر خلاف آن بود هزینه کارشناسی خودرو (دست دوم) در محل را او باید بپردازد.اگر با اعتماد به نفس بالا قبول کرد این خودرو ارزش کارشناسی دارد اگر نه باید ببینید طرف به چه دلیلی این شرط را رد می کند اگر منطقی بود بپذیرید و خودرو را برای کارشناسی به ما بسپارید.

خودرو هایی که از سال تولید آن زیاد می گذرد ولی بی رنگ و بدون مشکل آگهی می شوند، به احتمال زیاد وقتی به محل آن خودرو مراجعه کنید و آن خودرو را ببینید متوجه می شوید که ادعای آگهی دهنده آن که مبنی بر بی رنگ بودن است،دروغ بوده است.

سعی کنید قبل از درخواست کارشناس خودرو،خودتان به محل خودرو رجوع کنید و خودرو را به صورت چشمی مورد بررسی قرار دهید.دقت باشید و ظاهر بدنه خودرو را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهید.تایرهای خودرو را از نظر ساییدگی مورد بررسی قرار دهید.اگر خودرو با گفته های فروشنده همخوانی داشت درخواست کارشناسی دهید.

قیمت یک نشانه است اگر قیمت خودرویی به صورت عجیبی پایین بود،خیلی ارزش کارشناسی ندارد.

رویه درخواست کارشناس و خرید خودرو

 

بعد از اینکه خودرو مورد نظر خود را پیدا کردید با ما برای کارشناسی خودرو در محل تماس بگیرید.

بررسی و بازدید از نظر فنی و بدنه توسط کارشناسان متخصص در محل شما انجام می شود و برای خرید خودرو دست دوم حتما از کارشناسان با تجربه ما استفاده کنید.

هرگز این فکر را نکنید که کارشناس برای خودرو نیاورید. ممکن است با یک اشتباه چند برابر هزینه کارشناسی به شما تحمیل شود ولی با کمی هزینه کارشناسی مانند این است که خودرو را از لحاظ سلامت بیمه کرده اید.

بعد از فرآیند کارشناسی خودرو در محل در صورت تایید سلامت خودرو توسط کارشناس ، به یکی از مراکز اسناد رسمی بروید تا برای شما مبایعه نامه رسمی تنظیم شود که معامله وجه رسمی تری پیدا کند بعد از آن فرآیند تعویض پلاک و ثبت سند خودرو در انتظار شماست.

کارشناس خودرو مورد اعتماد

 

کارشناس خودرو فردی با تجربه در زمینه بررسی و تهیه گزارشات کارشناسی بدنه خودرو ، کارشناسی فنی و رنگ خودرو می باشد .

بهترین و اصلی ترین کار برای تعیین صحیح قیمت خودرو استفاده از تجربه و تخصص یک کارشناس خودرو است.

زیرا این فرد با استفاده از دیاگ به بررسی تمام جوانب خودرو می پردازد.

نحوه عملکرد گیربکس ، سنسورها ، موتور ، آپشن ها و کلیه سیستم های الکترونیک از نظر فنی و بررسی وضعیت بدنه ، سلامت اجزا شامل رنگ شدگی ، تعویض شدگی و نیز صدمات وارد شده به ستون ها ، سقف ، شاسی ، سپرها و … توسط کارشناس خودرو انجام می شود.

کارشناسی خودرو در محل به خریدار کمک می کند تا خودروی مورد نظر خود را قبل از خرید به صورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای دیجیتال تشخیص رنگ خودرو کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند.

بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده می کنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری می کنند هر کدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد.

اعلام وضعیت خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار

 

کارشناس مجموعه ما بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو اقدام به اعلام وضعیت خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار می کند.

کارشناسی خودرو در محل به شما کمک می کند تا دیگر وقت خود را به دنبال مغازه های صافکاری و و مکانیکی هدر ندهید و در کمترین زمان به نتیجه و تایید سلامت خودرو به همراه گزارش کتبی دست یابید .

مزایای انتخاب کارشناس از مجموعه ما به شرح زیر می باشد :

حضور در محل شما در سریعترین زمان

به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شما کارشناس متخصص و مجرب ما در سریع ترین زمان در محل شما حضور پیدا می کند.

ضمنا خواهش می کنیم برای شب و ساعات پر ترافیک و بارانی جهت درخواست کارشناسی سیار خودرو زودتر اقدام کنید.

بالاترین دقت کارشناسی خودرو در محل

کارشناس خودرو باتجربه و مهارت بالای خود در امر تشخیص رنگ دیجیتال به صورت کاملا تخصصی و با دقت بسیار بالا موشکافانه بدنه خودرو را تست و بررسی می کند.

ارائه گزارش رسمی کارشناسی

بعد از پروسه کارشناسی توسط کارشناس خودرو گزارش رسمی مکتوب و به شما تحویل داده می شود.

توجه :

محل خودرو باید در زمان کارشناسی دارای فضای مناسب باشد به طوری که درهای خودرو به راحتی باز شوند.

در نظر داشته باشید در زمان کارشناسی حتما خودرو تمیز باشد تا کارشناس خودرو بهترین تشخیص را داشته باشد.

این افتخار ماست که جامع ترین و کاملترین خدمات کارشناسی خودرو در محل را در کشور ارائه می کنیم.

پایبندی مجموعه ما به اصول ، بهترین کیفیت ، مناسبترین قیمت ، کمترین زمان و کمترین میزان خطا و …. موفقیت دیگری است که به آن دست یافته ایم .

اگر خودرو مورد نظر خود را از نظر ظاهری پسند کرده اید برای کارشناسی خودرو در محل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس متخصص و مجرب را به محل شما اعزام کنیم.

همواره می توانید جهت درخواست کارشناس با شماره گیری 02128428460 بصورت تلفنی و یا بصورت آنلاین از طریق صفحه ی درخواست کارشناسی کارآزموده اقدام نمایید.

 

پر بازدید ترین پست ها:

قیمت کارشناسی خودرو
کارشناسی خودرو کارکرده
کارشناسی خودرو دست دوم
کارشناسی رنگ و بدنه خودرو
کارشناسی قیمت خودرو
آموزش کارشناسی خودرو

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم