آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای کارآزموده برگزار کننده قوی ترین دوره های آموزشی صنعت خودرو از قبیل آموزش کارشناسی خودرو ، آموزش دیتیلینگ خودرو ، آموزش موتور وگیربکس خانواده پژو سمند ، آموزش سوخت رسانی انژکتوری بنزینی ، آموزش کار با دستگاه دیاگ ، آموزش نقشه خوانی خودرو ، دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،در تلاش است تا با آموزش صحیح و اصولی با بهره گیری از دانش اساتید مجرب ،گامی مثبت در ایجاد اشتغال برای عموم بردارد.

دوره های ما تماما کاربردی بوده و از سطح مبتدی تا حرفه ای آموزش داده می شوند.بخشی از هر دوره آموزشی تئوری می باشد که شامل معرفی و پرسش و پاسخ توسط هنرجویان و مربیان صورت می گیرد تا شناخت نسبی نسبت به حرفه مورد نظر حاصل شود. پیس از آموزش تئوری ،هنرجویات به کارگاه منتقل می شوند. در کارگاه فنی تمامی تجهیزات مورد نیاز حرفه ها موجود می باشد.

در شروع کلاس های عملی،ابتدا ابزارها توسط مربیان به هنرجویان و اصول صحیح استفاده از آنها بر روی خودرو آموزش داده می شود و سپس تحت نظر مربی ،کسب تجربه می کنند.تمامی دوره های آموزشی بازار محور طراحی شده اند که هنرجو بتواند پس از پایان دوره به بازار کار ورود نماید.

آموزش ها بصورت صفر تا صد صورت می گیرد و هنرجویان می توانند بدون هیچ دغدغه ای در دوره های ما ثبت نام نمایند. تمامی امور وابسته به هر رشته از قبیل معرفی انواع ابزار کار ،خرید ابزار با کیفیت و قیمت مناسب ،نحوه ی راه اندازی کسب و کار و گرفتن پروانه کسب و کار به صورت مشاوره رایگان به هنرجویان داده می شود.

پس از هر دوره آموزشی دو مرحله آزمون تئوری و عملی از هنرجویان توسط مرکز آزمون سازمان فنی و حرفه ای گرفته می شود که معرفی توسط آموزشگاه صورت می گیرد.آموزشگاه با ارائه نمونه سوالات و کتاب های مرتبط هنرجویان را تا گرفتن گواهینامه فنی و حرفه ای یاری می نماید.