شرکت کارشناسی کارآزموده مفتخر است که بستر درخواست کارشناس فنی و بدنه خودرو در محل را که بیشتر در شهر کرج را فراهم آورده است. مشتریان و خریدارن خودرو می توانند پیش از عقد قرارداد خرید خودرو، از کارشناسی خودرو در کرج استفاده کنند.

فرآیند درخواست از طریق صفحه ی درخواست کارشناس سایت کارآزموده امکان پذیر است. همچنین با شماره گیری ۰۲۱۲۸۴۲۸۴۶۰ و شماره داخلی ۱ درخواست خود را تکمیل کنید. در کمتر از ده دقیقه با شما تماس خواهد گرفته شد.

تعریف کارشناسی خودرو: به بررسی کامل خودرو چه از نظر بدنه، فنی و موتور برای تعیین سلامت خودرو و ارزش واقعی خودرو صورت می گیرد. کارشناسی که برای این کار تعیین می شود فردی است که در تمامی قسمت های خودرو سر رشته دارد و می تواند تمامی عیوب خودرو را پیدا کند.

کارشناسی خودرو در کرج

روزانه معاملات خودرویی زیادی در سطح کشور صورت می گیرد. این تعداد معاملات می تواند در سطح کلان شهرها بسیار بیشتر نیز باشد.

استان البرز(کرج)نیز از جمله کلان شهرهای ایران است که تعداد زیادی خودروی داخلی و خارجی در این استان وجود دارد. نیاز به وجود کارشناس خودرو  در محل نیز طبیعتا در این شهر دوچندان است. شرکت کارآزموده نیاز هم وطنان ساکن در این استان را مرتفع کرده است.

استفاده از کارشناس خوب و حرفه ای خیال شما را در هنگام انجام معامله خودرو، از هر بابت آسوده می کند. ممکن است خودروی معامله تا چندصد میلیون تومان قیمت داشته باشد و شما از ریز جزئیات آن خودرو بی اطلاع باشید.

کارشناس کارآزموده مستقر در شهر کرج، همراه با ابزارهای تخصصی کارشناسی، خودروی مورد نظر شما بطور کامل چکاپ می کند و هرگونه نیاز شما به مبحث فنی یا مشاوره خرید خودرو را محقق می کند.

چرا نیاز به کارشناسی خودرو داریم؟

زمامی که شما می خواهید خودرویی را خریداری کنید باید قبل از خرید از سلامت آن اطمینان حاصل کنید چرا که در برخی موارد خرید بدون داشتن اطلاعات کافی منجر به ضرر های هنگفتی برای خریدار شده است. بسیاری از خودروهای دست دوم  ظاهری بسیار آراسته دارند که در ظاهر سالم به نظر می رسد اما با یک کارشناسی دقیق خودرو در محل می توان تمام  ایرادات فنی آن را مشخص کرد. به عنوان مثال می توان به کیلومتر شمار ماشین اشاره کرد چرا که بسیاری از فروشندگان خودروهای دست دوم برای بالا بردن قیمت خودروی خود، کیلومتر شمار خودرو را تغییر می دهند. برخی هم این تغییرات را آنقدر دقیق انجام می دهند که به راحتی نمی توان آن را تشخیص داد برای همین حضور یک کارشناس در هنگام خرید خودروی دست دوم می تواند کمک بسیاری به شما در تشخیص دستکاری کیلومتر ماشین بکند و شما را از یک خسارت جبران ناپذیر نجات دهد. 

کارشناسی خودرو در محل شامل چه مواردی می شود؟

کارشناسی خودرو در کرج، نه تنها شامل بررسی رنگ و بدنه خودرو می گردد بلکه لیست کاملی است از بررسی تمام قسمت های خودرو.

مواردی که در زیر به آن اشاره کرده ایم آیتم های مورد کارشناسی است:

  • کارشناسی رنگ خودرو با استفاده از الکومتر دیجیتالی
  • کارشناسی بدنه خودرو بصورت کامل
  • بررسی اصالت اتاق، شاسی و موتور خودرو
  • قطعات استوک تعویضی بدنه
  • بررسی قسمت هایی از بدنه که صافکاری شده اند
  • نصب دیاگ تخصصی و خواندن کدهای خطا
  • کارشناسی کیلومتر کارکرد خودرو بصورت تجربی
  • بازدید وضعیت فنی موتور و دود خروجی اگزوز
  • تست رانندگی شامل بررسی جلوبندی،ترمزها و…

کارشناسی خودرو در کرج چگونه انجام می گیرد؟

همان طور که می دانید یک خودرو از مکانیزم های زیادی تشکیل شده است که مجموع این مکانیزم ها یک ماشین را می سازند که هدف حرکت را دنبال می کنند.

هر گونه خرابی در یک جز از یک مکانیزم می تواند کار کل سیستم را مختل کند و در عملکرد خودرو اشکال ایجاد کند.

یک واشر کوچک را در نظر بگیرید.شاید خیلی کوچک و بی ارزش به نظر برسد ولی همین واشر می تواند آب بندی بخشی از موتور خودرو را آب بندی کند.خرابی حتی یک واشر می تواند کار موتور را مختل کند و خرابی های بزرگ تری را ایجاد کند.

ما بر این ایرادات واقفیم و در طی کارشناسی های زیادی که انجام داده ایم این موارد به ما ثابت شده است.کارشناس خودرو در کرج که دوره های آموزشی را گذرانده است تمامی موارد مربوط به بدنه وفنی خودرو را کنترل می کند.

کارشناسی ابتدا از بدنه و رنگ خودرو شروع می شود.کارشناس ابتدا بدنه خودرو را مورد بررسی چشمی قرار می دهد سپس با استفاده از دستگاه الکومتر رنگ بدنه را بررسی می کند.

پس از بررسی رنگ و بدنه نوبت به نصب دیاگ، آپشن ها و وضعیت فنی موتور گیربکس می رسد.کارشناس با نصب دیاگ خطاهای سیستم برق خودرو را چک می کند و از عملکرد موتور در حالات مختلف گرم و سرد اطمینان حاصل می کند.

در نهایت پس از کارشناسی درجا خودرو نیاز به تست رانندگی می باشد که در صورت رضایت مالک خودرو و مساعد بودن شرایط جاده ای،تست رانندگی انجام می گیرد.

زمان لازم برای رسیدن کارشناس به محل

مدت زمان لازم برای رسیدن کارشناس به محل مورد درخواست چیزی در حدود نیم ساعت تا یک ساعت متغیر است.

توصیه میشود ابتدا خریدار خودرو آن را بصورت ظاهری بررسی کند واگر خودرو با سلیقه شان سازگار بود با شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۸۴۶۰ تماس حاصل نماید.پس از این تماس کارشناس به محل مورد نظر رجوع می کند و خودرو را بصورت کاملا تخصصی بررسی می کند.

مدت زمان بررسی خودرو بسته به نوع خودرو و سال ساخت و استهلاک آن متفاوت است.ممکن است یک خودرو با کارکرد ده ساله زمان بسیار بیشتری نسبت به یک خودروی دو سال ساخت گذشته نیاز داشته باشد.با در نظر داشتن این موارد می توانید جهت کارشناسی خودرو در کرج درخواست خود را تلفنی یا آنلاین ثبت کنید.

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟

ارائه ی برگه گزارش نهایی

پس از انجام کارشناسی  خودرو و بررسی خودرو بصورت کامل در محل،کارشناس توضیحاتی را بصورت شفاهی برای شخص متقاضی بیان می کند.

همچنین برگه ی گزارش کارشناسی را بصورت مکتوب ارائه می کند که لیست کاملی است از ریزجزئیات فنی  وبدنه خودرو.

همچنین با در نظر داشتن ،قیمت خودروی صفرکیلومتر،مورد کارشناسی را بیان می کند و مشاوره ای در این راستا ارائه می دهد که اصلا این خودرو ارزش خرید دارد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبان آنلاین است