کارشناسی خودروهای داخلی شامل کارشناسی کامل بدنه و رنگ خودرو،کارشناسی فنی موتور وگیربکس،نصب دیاگ محصولات ایرانی و تست رانندگی می شود.

می توان گفت در کارشناسی بدنه و رنگ خودروهای ساخت کشور،تفاوتی با محصولات خارجی وجود ندارد.کارشناسی رنگ و بدنه خودرو با دقت هر چه تمام تر با دستگاه ضخامت سنج میکرونی انجام می گیرد.همچنین قطعات بدنه ی خودرو از نظر تعویض شدگی،صافکاری،لیسه کاری و…بررسی می گردند.

کارشناسی فنی خودروهای ایرانی نیاز به دیاگ خاص این محصولات را دارد.ایسیوها و قطعات برقی بکار رفته در خودروهای داخلی در طی این سالها دستخوش تغییرات زیادی شده اند.تنوع یونیت های بکار رفته در یک نوع خودرو کار را کمی سختتر می کند چرا که باید دیاگ خاص این محصولات را بهمراه داشت.

پس از کارشناسی بدنه و فنی خودرو،نیاز است که تست رانندگی انجام گیرد.چرا که بسیاری از ایرادات فنی تنها در حالت حرکت نمایان می شوند.

توصیه می گردد در صورتیکه برای خرید یک خودرو اقدام کرده اید حتما از خدمات کارشناسی خودرو استفاده نمایید تا یک خرید مطمئن را تجربه کنید.جهت درخواست کارشناس خودرو در محل کافیست فرم درخواست کارشناس را تکمیل و ارسال نمایید.در کمتر از چند دقیقه با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

کارشناسی خودروهای داخلی

 

کارشناسی خودروهای داخلی

فهرست