آغاز طرح فروش سایپا ١۵١

فروش سایپا ١۵١

فروش سایپا ١۵١

کارآزموده – گروه خودروسازی سایپا، از ساعت ۱۴ امروز یعنی شنبه (۲۳ اردیبهشت ماه)، طرح پیش‌فروش خودروی وانت سایپا ۱۵۱  SE ( با کانوپویی یا بدون کانوپی) را اجرایی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری «کارآزموده» به نقل از باشگاه خبرنگاران در جریان آغاز فروش یکپارچه خودرو‌ها که هم اکنون در مرحله تعریف حساب وکالتی و واریز وجه قرار دارد، گروه خودروسازی سایپا طرح پیش‌فروش وانت ١۵١ خود را نیز به مرحله اجرا در خواهد آورد. از آغاز امسال، فروش خودرو‌های داخلی از مسیر طرح یکپارچه صورت می پذیرد، اما باید توجه کرد که این طرح مخصوص خودرو‌های سواری می شود و مشمول خودرو‌های غیرسواری شخصی (باری و سنگین) نمی‌شود؛ بر این اساس گروه خودروسازی سایپا، دومین طرح پیش‌فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا را از از ساعت ١۴ فردا (شنبه ٢٣ اردیبهشت ماه) اجرایی می‌کند.

در این مرحله دو مدل از این وانت‌های سایپا شامل ١۵١ SE دارای کانوپی و درب عقب یک‌تکه با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ١٢۵ میلیون تومان و سایپا SE ١۵١ (معمولی) با موعد تحویل آبان تا بهمن ماه امسال و پیش‌پرداخت علی‌الحساب ١١٠ میلیون عرضه می‌شود.

شایان ذکر است که با توجه به اینکه طرح مذکور، طرح پیش‌فروش است، قیمت خودرو قطعی نبوده و مطابق قیمت روز آن در موعد تحویل محاسبه خواهد شد. برای مشارکت در این مرحله از فروش وانت سایپا ۱۵۱ متقاضیان از ساعت ١۴ امروز شنبه (٢٣ اردیبهشت ماه) تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی  saipa.iranecar.com  نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در این مرحله از فروش محدودیت‌های هر کد ملی یک خودرو، عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران‌خودرو و سایپا، شماره تلفن به‌نام فرد متقاضی و عدم امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی اعمال می‌شود. سود مشارکت برای وانت ١۵١ دارای کانوپی ١١ درصد و بدون کانوپی ١۶ درصد است و سود انصراف نیز سه درصد کمتر درصد‌های مذکور محاسبه می‌شود. با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی وجود ندارد.

مشاهده ویدئو های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید